Producenci
Głośnik bluetooth Esperanza FLASH XP101W (kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Radio FM | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 300 mAh |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 125 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 280 - 16000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 3.0 |