Producenci
Głośnik centralny HECO Victa Prime Center 102 espresso
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 265 mm |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Audio | |
| Impedancja | 8 ? |
| Moc wyjściowa (RMS) | 85 W |
| Zakres częstotliwości | 35 - 40000 Hz |
| Czułość | 90 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 3300 Hz |
| Moc szczytowa (PMPO) | 150 W |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Głośniki | |
| Średnica sterownika średniego zasięgu (imperial) | 12,7 cm (5") |
| Położenie głośnika | Centralny |
| Liczba głośników średniotonowych | 2 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Ilość przetworników | 3 |
| Średnica mid-range | 12 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |