Producenci
Głośnik imprezowy Denver BPS-459 Bluetooth 20W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Typ produktu | Głośnik imprezowy |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Radio FM | Nie |
| Zastosowanie | Odtwarzacz MP3 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 313 mm |
| Wysokość opakowania | 79 mm |
| Głębokość opakowania | 285 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony mikrofon | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Audio | |
| Moc RMS głośników | 200 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wejście AUX | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 20,3 cm (8") |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
Gwarancja 24 miesiące