Producenci
Głośnik konferencyjny Poly Sync 10 Speakerphone +USB-A to USB-C Cable Retail Packaging
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Długość kabla | 0,715 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | PC |
| Automatyczny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 182 x 89,2 x 32,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 44 mm |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
| Szerokość opakowania | 97 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 350 g |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Mikrofon | |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 7800 Hz |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy