Producenci
Głośnik pasywne sufitowe Magnat ICP 82
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Oddzielne komponenty | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość mocowania | 10,2 cm |
| Szerokość produktu | 275 mm |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 160 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Impedancja | 8 Ω |
| Zakres częstotliwości | 34 - 24000 Hz |
| Moc znamionowa | 80 W |
| Czułość | 91 dB |
| Częstotliwość skrzyżowania | 4000 Hz |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące