Producenci
Głośnik przenośny REAL-EL X-731
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | ABS, Plastik |
| Wbudowany uchwyt | Tak |
| Oświetlenie LED | Nie |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 3600 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Radio FM | Tak |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 18 W |
| Pasmo przenoszenia | 100 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośników | 2 x 102 mm |