Producenci
Głośnik przenośny REAL-EL X-771
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowy |
| LED RGB | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Materiał obudowy | ABS, Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wydajność | |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zastosowanie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Kabel mini jack 3,5 mm w zestawie | Tak |
| Audio | |
| Pasmo przenoszenia | 45 - 22000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Gniazdo/gniazda karty pamięci | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Profile Bluetooth | HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Głośniki | |
| Średnica głośników | 2 x 40 mm / 2 x 120 mm |
| Ilość głośników | 4 |