Producenci
Głośnik soundbar Sony HT-SF150, 120W, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 42 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Wysokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 88 mm |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Porty i interfejsy | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Nie |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Subwoofer | |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
Gwarancja 24 miesiące