Producenci
Głośniki Komputerowe 2.1 Bluetooth Vakoss SP-3140BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulacja głośności | obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny system głośników 2.1 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 4.5 - 5.2 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 975 g |
| Wydajność | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Radio FM | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WAV MP3 FLAC |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Audio | |
| Moc RMS głośników | 40 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 3 |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.1 kan. |
| Średnica głośnika niskotonowego | 7,62 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 7,62 cm (3") |
| Liczba głośników niskotonowych | 1 |
| Liczba głośników wysokotonowych | 2 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 5,08 cm 5,08 cm (2") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |