Producenci
Głośniki Logitech Z200 Midnight Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 124,1 mm |
| Wysokość produktu | 241,2 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | PC |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 249 mm |
| Głębokość opakowania | 224 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,38 kg |
| Szerokość opakowania | 128 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, Audio (3.5mm) |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 120 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Europa |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,47 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 262 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 522 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 231 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Głośniki | |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Ilość przetworników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące