Producenci
Głośniki Samochodowe Mac Audio APM Fire 13.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc wyjściowa (RMS) | 200 W |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość mocowania | 2,4 cm |
| Głębokość mocowania | 5,3 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 0,5 mm |
| Średnica | 15,7 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego | 5,25 mm |
| Audio | |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Częstotliwość skrzyżowania | 4500 Hz |
| Impedancja | 4 ? |
| Zakres częstotliwości | 50 - 20000 Hz |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Czułość | 90 dB |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc szczytowa | 200 W |