Producenci
Głośniki Samochodowe Mac Audio Mac Mobil Street 87.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Oddzielne komponenty | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica głośnika niskotonowego | 8,7 cm |
| Średnica | 8,7 cm |
| Głębokość mocowania | 3,5 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,27 cm |
| Wysokość mocowania | 1,2 cm |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 140 W |
| Czułość | 88 dB |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Materiał stożka | Celuloza |
| Zakres częstotliwości | 52 - 21000 Hz |
| Moc znamionowa | 35 W |
| Impedancja | 4 ? |
| Częstotliwość skrzyżowania | 4300 Hz |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Tak |