Producenci
Głośniki aktywne półkowe BLAUPUNKT BS50BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Impedancja | 4 Ω |
| Natężenie | 1,5 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Długość przewodu zasilającego | 2 m |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 223 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Regulacja tonów | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | ≥85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 25 W |
| Pasmo przenoszenia | 45 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście RCA | 1 |
| Wejście optyczne | Tak |
| HDMI (ARC) | 1 |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika niskotonowego | 10,2 cm |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3,17 cm (1,25") |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem konserwacji lub naprawy odłącz produkt od źródła zasilania. Nie należy wystawiać produktu na długotrwałe działanie wilgoci. Unikaj używania produktu przy bardzo wysokich poziomach głośności przez dłuższy czas. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące