Producenci
Głośniki komputerowe GENESIS Helium 312BT Czarny 2.0 kanałowy 10 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Audio | |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Port USB | Tak |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Głośnik soundbar | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 5,08 cm (2") |
| Częstotliwość skrzyżowania | 20000 Hz |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 10 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
Gwarancja 24 miesiące