Producenci
Głośniki samochodowe HERTZ DCX 160.3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 66,5 mm |
| Waga produktu | 730 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 szt. |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 120 W |
| Impedancja | 4 ? |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc znamionowa | 60 W |
| Czułość | 93 dB |
| Zasięg częstotliwości | 50 - 21000 Hz |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |