Producenci
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-1653MRW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Rodzaj magnesu | Ferryt |
| Kolor produktu | Biały |
| Oddzielne komponenty | Nie |
| Głośniki | 2 |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 89,3 mm |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Waga produktu | 1,92 kg |
| Średnica otworu montażowego | 13 cm |
| Głębokość mocowania | 6,15 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 150 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Moc głośnika | 25 W |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Ferryt |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Materiał membrany głośnika niskotonowego | Polipropylen (PP) |
| Impedancja | 4 Ω |
| Czułość | 86 dB |
| Moc znamionowa | 50 W |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące