Producenci
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-E 170P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Głębokość produktu | 49,4 mm |
| Głębokość mocowania | 4,4 cm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Średnica otworu montażowego | 14 cm |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Czułość | 92 dB |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Impedancja | 4 Ω |
| Zakres częstotliwości | 30 - 22000 Hz |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące