Producenci
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1356
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 47,6 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Audio | |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące