Producenci
Głośniki samochodowe KENWOOD KFC-S1756
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Częstotliwość wejściowa | 35 - 18000 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 536 g |
| Szerokość produktu | 165 mm |
| Średnica otworu montażowego | 14,4 cm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
| Głębokość mocowania | 4,4 cm |
| Głębokość produktu | 49,4 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 250 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Czułość | 89 dB |
| Impedancja | 4 Ω |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty. Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych. Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące