Producenci
Głośniki samochodowe Mac Audio APM Fire 16.2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Oddzielne komponenty | Nie |
| Kształt | Okrągły |
| Audio | |
| Moc szczytowa | 220 W |
| Materiał stożka | Celuloza |
| Czułość | 90 dB |
| Impedancja | 4 ? |
| Zakres częstotliwości | 45 - 20000 Hz |
| Moc znamionowa | 60 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |