Producenci
Głośniki samochodowe Mac Audio APM Fire 69.3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kształt | Owalny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość głośników | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość mocowania | 7,6 cm |
| Rozmiar otworu | 222 x152 mm |
| Audio | |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Impedancja | 4 ? |
| Moc szczytowa | 280 W |
| Czułość | 91 dB |
| Moc znamionowa | 70 W |
| Typ głośnika | 3-drożny |
| Materiał stożka | Celuloza |