Producenci
Głośniki samochodowe Pioneer TS-G170C (2.0; 300 W; 170 mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Oddzielne komponenty | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 620 g |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3 cm |
| Średnica otworu montażowego | 14,4 cm |
| Średnica | 17 cm |
| Głębokość mocowania | 4,97 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Audio | |
| Impedancja | 4 Ω |
| Czułość | 91 dB |
| Zakres częstotliwości | 36 - 26000 Hz |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Moc znamionowa | 45 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące