Producenci
Głośniki samochodowe Pioneer TS-G1720F (okrągły, 2-drożny, 300W, 2szt.)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Typ cewki | KAPTON |
| Kształt | Okrągły |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 590 g |
| Średnica mid-range | 3 cm |
| Średnica otworu montażowego | 14,4 cm |
| Średnica | 17 cm |
| Głębokość mocowania | 4,97 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Audio | |
| Materiał stożka | Polipropylen |
| Moc znamionowa | 40 W |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Czułość | 90 dB |
| Impedancja | 4 Ω |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Zakres częstotliwości | 36 - 18000 Hz |
| Wzmacniacz | |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Subwoofer | |
| Dołączony subwoofer | Nie |
Gwarancja 24 miesiące