Producenci
Glovii GB1U artykuł ochrony ciała w sportach zimowych Ochraniacz na plecy Unisex Elastan, Poliester Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Ochraniacz na plecy |
| Kraj pochodzenia | CHN |
| Regulowany pas | Tak |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Rozmiar (określony) | Uni |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ zamknięcia | Zapięcie na rzep |
| Wodoodporność | Tak |
| Pora roku | Każdego sezonu |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Materiał | |
| Opis materiału (nazwa,%) | poliester 60% viscose 35% elastan 5% |
| Materiały | Elastan, Poliester |
Gwarancja 24 miesiące