Producenci
Glovii GW3L wkładka do buta Unisex W każdym wieku Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Model | Podgrzewana wkładka do butów |
| Pora roku | Zima |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 220 g |
| Materiał | |
| Opis materiału (nazwa,%) | poliester 100% |
| Materiał kraj pochodzenia | CHN |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu otwartego ognia. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Produkt zawiera baterie litowo-jonowe, które wymagają specjalnej utylizacji. |
Gwarancja 24 miesiące