Producenci
Glovii GXBL artykuł ochrony ciała w sportach zimowych Jazda na nartach, Snowboarding /Jazda na desce Unisex Nylon, Elastan, Poliester Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Oddychający materiał | Tak |
| Pora roku | Jesień/zima |
| Wartość rozmiaru 1 | L |
| Rozmiarówka 1 | EUE |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Przeznaczenie | W każdym wieku |
| Wzór | Wzór symetryczny |
| Właściwe wykorzystanie | Jazda na nartach, Snowboarding /Jazda na desce |
| Typ zamknięcia | Bez zapiecia |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Bateria | |
| Ilość komór baterii | 2 |
| Akumulatorek | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Pojemność baterii | 19,24 Wh |
| Waga baterii/akumulatora | 70 g |
| Materiał | |
| Materiały | Nylon, Elastan, Poliester |
Gwarancja 24 miesiące