Producenci
Głowica drukująca HP Designjet printhead No 727
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 410 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wydajność | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Szary Cyjan Czarny fotograficzny Czarny matowy Purpurowy Żółty |
| Kod OEM | B3P06A |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 600 g |
| Szerokość opakowania | 173 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 18 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary palety | 1016 x 1219,2 x 1722,12 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 360 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1016 x 1219,2 x 1722,12 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11,84 g |
| Waga palety (UE) | 250 g |
| Waga brutto palety | 250 g |
Gwarancja 24 miesiące