Producenci
Głowica drukująca HP nr 746 (HP746, P2V25A)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 80 g |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 143 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kod OEM | P2V25A |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Szerokość opakowania | 28 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Wymiary palety | 1016 x 1219 x 1318 mm |
| Waga palety | 255,7 kg (563.7 funtów) |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,95 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1218,9 x 1318 mm (40 x 48 x 51.9") |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga brutto palety | 255,68 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące