Producenci
Główka szczoteczki PHILIPS HX9044/88 Sonicare 4 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sztywność włosia | Miękki |
| Kompatybilność z marką | Philips |
| Główki szczoteczki w zestawie | 4 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Częstotliwość szczoteczki do zębów (wibracje) | 62000 ruchów na minutę |
| Wymiana | Tak |
| Okres wymiany szczoteczek | 3 mies. |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 232 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 g |
| Szerokość opakowania | 68 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
Gwarancja 24 miesiące