Producenci
Gniazdko Walli N TV-SAT Outlet FIBARO Walli FGWTFEU-021
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ gniazda | R /TV + SAT |
| Ilość gniazd | 3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rama | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące