Producenci
Gniazdko inteligentne Tenda Beli SP6 Smart Plug WiFi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Najlepsze zastosowania | Dom |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Maksymalna moc wejściowa | 3680 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Wydajność | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 13 Android 6.0 Android 7.1.2 Android 8.0 iOS 11.0 Android 7.0 iOS 10.0 Android 5.0 iOS 9.1 Android 5.1 iOS 12 iOS 9.0 iOS 9.2 Android 9.0 Android 4.4 Android 7.1 iOS 9.3 iOS 11.4 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Technologie bezprzewodowe | Wi-Fi |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące