Producenci
Gniazdo sieciowe FIBARO Walli N Ethernet Outlet, białe (FGWEEU-021)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kategoria kabla sieciowego | 6 |
| Ilość gniazd | 2 |
| Typ gniazda | 2 x RJ-45 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Rama | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Dane opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Odpowiednie do użytku tylko w suchych i czystych miejscach. Unikać kontaktu z cieczami, może powodować zwarcie lub uszkodzenie urządzenia. |
Gwarancja 24 miesiące