Producenci
Gofrownica 700W 1973/01 turkusowa Ariete
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kształt wafla | Kwadrat |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Moc | 700 W |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Diody LED | Działanie |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy