Producenci
Gofrownica ADLER AD 3083
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kształt wafla | Kwadrat |
| Moc | |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Moc nominalna | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Długość przewodu | 0,65 m |
| Szerokość produktu | 323 mm |
| Rozmiar gofrów | 4 x (10 x 10 cm) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Nie dotykać gorących powierzchni. Chronić przed dziećmi. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące