Producenci
Gofrownica ADLER AD 3085
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kształt wafla | Prostokąt |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Lampka zasilania | Tak |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Lampka gotowości do pracy | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ produktu | Gofrownica |
| Moc | |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Typ wtyczki | Typ E / F |
| Moc maksymalna | 1800 W |
| Moc nominalna | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Rozmiar gofrów | 2 x (9 x 13 cm) |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Nie dotykać gorących powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące