Producenci
Gofrownica ADLER AD 3087
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Kształt wafla | Prostokąt |
| Timer | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz (ładowarka) | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Długość kabla | 0,7 m |
| Moc maksymalna | 2200 W |
| Moc nominalna | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Długość przewodu | 0,70 m |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Rozmiar gofrów | 2 x (9 x 17 cm) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Nie dotykać gorących powierzchni. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące