Producenci
Gofrownica Unold 48275 2 gof. 1500W Czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Zdjemowalne talerze | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,7 m |
| Grillowanie | Nie |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Robienie kanapek | Nie |
| Kształt wafla | Prostokątny |
| Liczba wafli | 2 gof. |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość talerza | 10 cm |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Szerokość produktu | 286 mm |
| Szerokość talerza | 17 cm |
| Głębokość produktu | 292 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 360 mm |
| Szerokość opakowania | 328 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,8 kg |
| Inna waga opakowania | 0,5 g |
| Waga opakowania z papieru | 286 g |
| Głębokość opakowania | 172 mm |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 54 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski Włoski Polski Hiszpański Francuska Niemiecki Holenderski |
| Gofrownica w zestawie | Nie |
| Certyfikaty | |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 15 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Wysokość brutto palety | 2 m |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 265 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 3 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 700 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 40 11689 442759 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,8 kg |
| Produkty na warstwę palety | 12 szt. |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85167970 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące