Producenci
Golarka Braun Series 8 Shaver Combipack 83M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Braun |
| Ilość | 1 |
| Sugerowana wymiana | Po 18 miesiącach |
| Typ produktu | Głowica goląca |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ilość głowic | 1 głowica |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 16 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 21,8 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 23 g |
Gwarancja 24 miesiące