Producenci
Golarka Panasonic ES-LL41-K503
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zmywalny | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Czas pracy | 50 min |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 155 g |
| Wysokość produktu | 49 mm |
| Głębokość produktu | 64 mm |
| Wydajność | |
| Cięć na minutę | 13000 |
| Wysuwany trymer | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Trymer | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |