Producenci
Golarka do tkanin Philips GC026/00
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Biały |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 134 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektrośmieci. Chroń przed dziećmi. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące