Producenci
Golarka do ubrań Deerma MQ600
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | ABS PC Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc | 3 W |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Czas pracy | 45 min |
| Czas ładowania | 2 h |
| Szybkie ładowanie przez USB | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 160 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Gwarancja 12 miesięcy