Producenci
Golarka do ubrań MPM MMU-06 biała, wyświetlacz LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Usuwanie kłaczków i zmechaceń z odzieży, produktów wełnianych, pościeli, mebli i podobnych materiałów. |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Wbudowany akumulator |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Liczba ustawień prędkości | 3 |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość ostrzy | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód USB | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. Utylizacja zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektrośmieci. Nie zanurzaj urządzenia w wodzie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące