Producenci
Golarka elektryczna ES-PV3B-K803
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Trymer | Nie |
| Liczba końcówek/ostrzy | 5 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Ładowanie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wodoodporność | Tak |
| Port USB | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| Moc | |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 50 min |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 135 g |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące