Producenci
Goobay 40850 lutownica Bez ołowiu 217 °C 100 g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Średnica | 0,56 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ lutowania | Bez ołowiu |
| Waga produktu | 100 g |
| Kształt | Cylinder |
| Nie zawiera | Ołowiowe Halogen |
| Skład chemiczny | 0.3 % silver, 0.7 % copper, 99 % tin |
| Temperatura topnienia | 217 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Gwarancja 24 miesiące