Producenci
Goobay 59508 uchwyt do telewizorów 177,8 cm (70") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 67,8 cm |
| Wysokość produktu | 1966 mm |
| Szerokość produktu | 871 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Koła | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 1285 - 1450 mm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Blokada kół | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 12° |
| Montaż | |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 400 x 200 400 x 400 200 x 200 400 x 300 600 x 400 200 x 100 mm 300 x 300 mm 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
Gwarancja 24 miesiące