Producenci
Google Nest Audio Grigio Antracite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Wbudowane technologie przesyłania strumieniowego | Chromecast |
| Kształt | Prostokątny |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie pracy | 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Audio | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,9 cm |
| Typ głośnika | 1-drożny |
| Regulacja głośności | Tak Dotyk |
| Aplikacje muzyczne | TuneIn Spotify YouTube Music |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego | 7,5 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Gwarancja 24 miesiące