Producenci
Google Nest Hub 2 Grigio Chiaro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługa w języku polskim | Nie |
| Rodzaj sterowania | Dotykowe Głosowe |
| Typ produktu | Multimedialny hub do obsługi inteligentnych urządzeń |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 178,5 mm |
| Głębokość produktu | 67,3 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Wysokość produktu | 118 mm |
| Ochrona | |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wymaga stałego dostępu do Internetu | Tak |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko kartonowe |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Audio | |
| Odtwarzanie muzyki przez Bluetooth | Y |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Platforma | Android |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdo karty pamięci | Nie |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Nie |
| Bateria | |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |