Producenci
Google Nest Hub 2nd Generation Chalk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Chalk |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Wirtualny asystent | Google Assistant |
| Kształt | Prostokątny |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Pobór mocy | 15 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 177,4 mm |
| Waga produktu | 558 g |
| Głębokość produktu | 69,5 mm |
| Wysokość produktu | 120,4 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,03 kg |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Typ głośnika | Pełny zasięg |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
Gwarancja 24 miesiące