Producenci
Gorenje | Wypiekacz do chleba | BM1210BK | Moc 800 W | Liczba programów 12 | Wyświetlacz LCD | Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba programów | 12 |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Materiał obudowy | Metal Plastik |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Minimalna waga chleba | 900 g |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Maksymalna waga chleba | 1,2 kg |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik dodawania składników | Tak |
| Usuwalna misa | Tak |
| Funkcja przygotowywania dżemu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Programy do wypieku chleba i ciasta | Chleb bezglutenowy |
| Program wyrabiania i spulchniania | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 262 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 278 mm |
| Waga produktu | 6,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 475 mm |
| Wysokość opakowania | 340 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Narzędzie do usuwania łopatek | Tak |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie. Przechowywać z dala od dzieci. W razie uszkodzenia kabla, natychmiast odłączyć od źródła zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące