Producenci
Govee H61C3 Inteligentne światło paska Wi-Fi/Bluetooth
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Napięcie | 24 V |
| Cechy | |
| Temperatura barwowa (max) | 2500 K |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Cięcie na wymiar | Tak |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Liczba żarówek LED | 252 |
| Przeznaczenie | Salon |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 21 |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Materiał obudowy | Silikon |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Kolory wyświetlacza | 16777216 kol. |
| Strumień świetlny | 120 lm |
| Moc | |
| Łączna moc | 36 W |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 26 kWh |
| Pobór mocy | 26 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 3000 mm |
| Wydajność | |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące